Ing. Marcel Onufer

Ing. Marcel Onufer

Z duše nenávidím násilné obchodnícke praktiky a vždy sa snažím ľuďom radiť a nie im núkať niečo, o čo nemajú záujem.
Ako jeden z mála finančných agentov mám úspešne absolvované vysokoškolské vzdelanie v odbore financie, bankovníctvo a investovanie, čo ma predurčuje robiť túto prácu odborne.
Financiám sa venujem od roku 2012.

Čomu sa venujem

Životné a neživotné poistenie (životné, úrazové a rizikové poistenie, poistenie nehnuteľností, motorových vozidiel, podnikateľov, zodpovednosti, ...)
Jednorazové investície a pravidelné sporenia
Stavebné sporenia (sporiaca časť), termínované a iné vklady
III. pilier - doplnkové dôchodkové sporenie
II. pilier - starobné dôchodkové sporenie


Registračné číslo v NBS: 237893

Kde pôsobím

Moje referencie

Mgr. Ján Piter Bučko
5
"Marcela už poznám roky a viem, že má prehľad v oblasti financií, preto som ho požiadal o pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Marcel mi pomohol s prieskumom trhu ako aj vybratím konkrétneho hypotekárneho úveru šitého pre moju rodinu na mieru a taktiež mi dohodol stretnutie v banke, ktorého sa aj sám zúčastnil. Vďaka jeho informovanosti som ušetril, pretože vedel v ktorej banke klesá istina úveru najrýchlejšie. Jeho služby boli pre mňa prínosné."
Ing. Miroslav Václavek
5
"O pánovi Onuferovi som sa dozvedel z jeho blogov. Potreboval som vyriešiť sporenie pre syna. Pán Onufer mi odporučil a sprostredkoval investovanie do akciových fondov. Všetka komunikácia prebiehala emailom a telefonicky, čo mi ušetrilo veľa času. Rady a inštrukcie boli presné a moje otázky boli zodpovedané väčšinou ešte pred tým, ako som sa ich chcel spýtať. Tiež sa mi páčilo, že spomenul aj iné oblasti osobných financií, s ktorými mi vie poradiť a určite sa k ním neskôr dostaneme."
Viktor Onuška
5
"Aj keď som pána Onufera osobne nikdy nevidel, narazil som na jeho blogy a zistil som, že je to inteligentný finančný poradca, ktorý venuje svoj čas vzdelávaniu sa v tejto oblasti. Obrátil som sa na neho a musím povedať, že som max. spokojný. Vždy veľmi promptne a ochotne poradil, ponúkol viacero možností s ohľadom na moje požiadavky a vždy sme našli najlepší produkt a riešenie. Takmer všetko sa dá riešiť na diaľku, čo v dnešnom uponáhľanom svete veľmi vítam."
Ing. Martin Macko
5
"Na prístupe pána Onufera oceňujem najmä to, že vie presvedčiť vedomosťami a odbornosťou. O pánovi Onuferovi som sa dozvedel cez jeho blogy o financiách na Denniku N. Cez formulár na jeho stránke som ho kontaktoval ohľadom sporenia a životného poistenia. Odpovedal vždy veľmi rýchlo a všetky moje otázky k navrhovaným riešeniam zodpovedal trpezlivo, dôkladne a jasne. Uzavretie zmlúv tiež prebehlo bez problémov a všetko sme jednoducho vybavili cez poštu."

Kontaktujte ma

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás