Ing. Milan Bachorík

Ing. Milan Bachorík

Venujem sa komplexnému finančnému poradenstvu pre súkromných aj firemných klientov. Najčastejšie riešim financovanie bývania, tvorbu dlhodobej investičnej stratégie a sporenia prostredníctvom podielových fondov, prípadne nastavenie rizikového životného poistenia.

Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti hypotekárnych úverov a vybudovanú širokú sieť kontaktov v bankách. Bezplatne pre Vás pripravím porovnanie aktuálnych úrokových sadzieb všetkých bánk a spolu vyberieme najvýhodnejšie riešenie financovania Vášho bývania. V rámci komplexného poradenstva viem zabezpečiť aj poistenie nehnuteľnosti s vinkuláciou, služby znalcov a realitných kancelárií, prípadne právnikov a architektov.

Využite Váš čas a energiu na dôležitejšie veci ako je návšteva bánk a vyjednávanie podmienok.

V prípade, že sa rozhodnete stať mojím klientom, oceníte z mojej strany rýchlosť a odbornosť, korektné jednanie, ľudský a profesionálny prístup. Samozrejmosťou je následný pravidelný servis Vášho finančného portfólia ako aj pomoc v prípade poistných udalostí.

Čomu sa venujem

Životné a neživotné poistenie (životné, úrazové a rizikové poistenie, poistenie nehnuteľností, motorových vozidiel, podnikateľov, zodpovednosti, ...)
Jednorazové investície a pravidelné sporenia
Stavebné sporenia (sporiaca časť), termínované a iné vklady
Hypotekárne, spotrebné a podnikateľské úvery, stavebné sporenia (úverová časť)
II. pilier - starobné dôchodkové sporenie


Registračné číslo v NBS: 237889

Kde pôsobím

Moje referencie

Mgr. Iveta Mikolaiová
5
Ing. Milan Bachorík mi veľmi pomohol pri vybavovaní úveru v roku 2014. Keďže sa v tejto oblasti vôbec nevyznám, ocenila som najmä to, že mi všetko vedel vysvetliť. Prebrali sme spolu pozitíva aj negatíva viacerých možností a konečné rozhodnutie bolo na mne. Na rozdiel od mnohých iných finančných poradcov, s ktorými som dovtedy prišla do styku, mi nič nevnucoval, ani na mňa netlačil, aby som si vybrala jednu konkrétnu vec. Doteraz sme v kontakte, buď keď v niečom potrebujem poradiť ja, alebo keď má pre mňa nejakú zaujímavú ponuku on a spoluprácu s ním môžem bez akýchkoľvek pochybností odporučiť.
Ing. Igor Adam
5
Rýchlosť, s akou bol úver vybavený, ma veľmi potešila. Zároveň profesionálny prístup a starostlivosť o zákazníka bola príkladná. Nemusel som sa o nič starať, zrozumiteľne a podrobne mi boli podané všetky informácie ohľadne hypo úverov a nakoniec som si len vybral pre mňa najvýhodnejšiu ponuku. Bol som veľmi spokojný s poskytnutou službou.
Mgr. Adela Tinková
5
Spolupráca s pánom Bachoríkom pri riešení hypotekárneho úveru bola veľmi dobrá. Podával informácie nielen o rôznych možnostiach úveru, ale venoval sa aj individuálnym finančným potrebám šitým na mieru klientovi a tiež poskytoval rady ohľadne financií. Ako klientka hodnotím jeho prácu finančného poradcu za vysoko profesionálnu. Keď je potrebné riešiť akúkoľvek finančnú situáciu, neváham sa na neho obrátiť a každému potenciálnemu klientovi môžem pána Bachoríka len a len odporučiť.

Kontaktujte ma

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás