Ing. Milan Bachorík

Ing. Milan Bachorík

Venujem sa komplexnému finančnému poradenstvu pre súkromných aj firemných klientov. Najčastejšie riešim financovanie bývania, tvorbu dlhodobej investičnej stratégie a sporenia prostredníctvom podielových fondov, prípadne nastavenie rizikového životného poistenia.

Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti hypotekárnych úverov a vybudovanú širokú sieť kontaktov v bankách. Bezplatne pre Vás pripravím porovnanie aktuálnych úrokových sadzieb všetkých bánk a spolu vyberieme najvýhodnejšie riešenie financovania Vášho bývania. V rámci komplexného poradenstva viem zabezpečiť aj poistenie nehnuteľnosti s vinkuláciou, služby znalcov a realitných kancelárií, prípadne právnikov a architektov.

Využite Váš čas a energiu na dôležitejšie veci ako je návšteva bánk a vyjednávanie podmienok.

V prípade, že sa rozhodnete stať mojím klientom, oceníte z mojej strany rýchlosť a odbornosť, korektné jednanie, ľudský a profesionálny prístup. Samozrejmosťou je následný pravidelný servis Vášho finančného portfólia ako aj pomoc v prípade poistných udalostí.

Čomu sa venujem

Životné a neživotné poistenie (životné, úrazové a rizikové poistenie, poistenie nehnuteľností, motorových vozidiel, podnikateľov, zodpovednosti, ...)
Jednorazové investície a pravidelné sporenia
Stavebné sporenia (sporiaca časť), termínované a iné vklady
Hypotekárne, spotrebné a podnikateľské úvery, stavebné sporenia (úverová časť)
II. pilier - starobné dôchodkové sporenie


Registračné číslo v NBS: 237889

Kde pôsobím

Moje referencie


Kontaktujte ma

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás