Jozef Šperka

Jozef Šperka

Už od roku 2006 pomáham ľuďom zarábať na službách bánk a poisťovní.
To znamená, pomáham im splniť si svoje sny a ciele, popritom zarobiť , alebo ušetriť, aby si mohli dopriať viac radosti zo života.
Napríklad:
dovolenku pri mori, lepšie auto, víkend na horách, novú kuchyňu či kúpeľňu, alebo si splniť svoj tajný sen.

Čomu sa venujem

Životné a neživotné poistenie (životné, úrazové a rizikové poistenie, poistenie nehnuteľností, motorových vozidiel, podnikateľov, zodpovednosti, ...)
Jednorazové investície a pravidelné sporenia
Stavebné sporenia (sporiaca časť), termínované a iné vklady
Hypotekárne, spotrebné a podnikateľské úvery, stavebné sporenia (úverová časť)
III. pilier - doplnkové dôchodkové sporenie
II. pilier - starobné dôchodkové sporenie


Registračné číslo v NBS: 237892

Kde pôsobím

Moje referencie

Anna Kubašková, účtovníčka
5
My, ako 5-členná rodina tiež využívame Jožkove služby a sme veľmi spokojní. Či už sme riešili poistenie detí, manželovu životnú poistku, poistenie domu, sporenie, hypotéku a mnoho iných vecí v oblasti financií vždy sme dostali pohotovú a odbornú radu. Nakoľko poznám veľa poradcov ísť za niekým iným by ma už ani nenapadlo. Naša dlhoročná skúsenosť je maximálna spokojnosť a to sme veľmi nároční klienti :-) .
Jana Varmusová, zamestnankyňa ŽSR
5
S Jožkom Šperkom máme veľmi dobré skúsenosti.Pomohol nám v ťažkej životnej situacii a preto sme mu zverili naše financie. S jeho prácou sme nadmieru spokojný už od roku 2010. Za ten čas nám ušetril približne 4 000€ na úveroch a 1 000€ na poistkách. Môžeme vrelo doporučit.
Mudr. Marta Kašíková, lekárka v NsP Čadca
5
Jožko mi pomohol refinancovať úver a "učesať" životnú poistku pre všetkých členov našej rodiny. Vďaka tomu ušetrím viac ako 600€ ročne. Je ústretový, ochotný a rozumie svojej práci. Odporúčam všetkým, ktorí potrebujú pomoc v oblasti finančníctva.
Jozef Špilák, konateľ a spolumajiteľ firmy
5
Pozdravujem a prajem pekný deň, Jožko, nakoľko som mal možnosť viackrát využiť Tvoje služby, touto cestou Ti chcem poďakovať. Vždy som bol spokojný s Tvojím profesionálnym prístupom, prehľadom a skúsenosťami v obore, v ktorom ponúkaš svoje služby – to je finančné poradenstvo. Taktiež ďakujem za služby, ktoré boli vždy konkurenčné a jednoznačne najvýhodnejšie oproti ostatným bankovým domom. Preto Ti chcem popriať všetko najlepšie v Tvojom podnikaní a nech ostane naďalej vysoká profesionálna a odborná úroveň Tvojich služieb.
Dárius Motošický, masér, terapeut
5
Jožko je človek v oblasti finančného sprostredkovania s morálnym a etickým cítením, zmyslom pre profesionalitu a ústretovosť. Jeho stále aktuálne informácie z finančného trhu, bohaté skúsenosti získané dlhoročnou praxou otvárajú priestor pre konštruktívne riešenia. Tie zohľadňujú nielen momentálne potreby, ale aj osobnosť človeka ako bytosť jedinečnú po stránke fyzickej, emočnej a samozrejme sociálnej. Jožko pri svojej práci zohľadňuje schopnosti, sny a vízie jednotlivca a zároveň potreby a možnosti jeho rodiny. Takýto človek nevidí Vaše problémy ako prekážku, ale ako situáciu, ktorú sa rieši s inteligenciou a empatiou. A tak sa zrazu z momentálneho problému stáva radosť z niečoho nového. Ja osobne si neviem predstaviť vyzretejšieho človeka, ktorý sa má starať o moje a naše materiálne zabezpečenie.
Dávid Slaziník, živnostník
5
Seriózny, slušný a odborný prístup Jožka ku klientom garantuje vždy najvhodnejšie riešenie pre každého klienta v oblasti financií. Jeho služby vrelo odporučujem aj ďalším, hlavne tým, ktorí hľadajú skúseného a seriózneho odborníka vo svete financií.
Martin Lorenčík, štátna správa
5
S Jožkom spolupracujem už niekoľko rokov a som s jeho službami maximálne spokojný. Pri refinancovaní úveru mi ušetril 5 300 €. Vybavil mi bezúročnú hypotéku na kúpu rodinného domu. Jožko zrealizoval všetko od hypotéky až po poistenie domu. Je to odborník, ktorý sa vyzná v tom, čo robí, a to je pre mňa podstatné, pokiaľ ide o moje financie, preto mu dôverujem.

Kontaktujte ma

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás