Lenka Gerhatová

Lenka Gerhatová

Prajem si, aby moji klienti mohli viesť bezstarostný život… a k tomu patrí samozrejme aj usporiadaný systém vo financiách. Mojím cieľom je Vás v tomto smere stopercentne podporovať a postarať sa o to, aby ste neboli vystavení zbytočným rizikám. Vyznám sa vo svete financií a ponúkam vám široké portfólio rôznych riešení pre akúkoľvek Vašu finančnú požiadavku alebo náročnú situáciu, v ktorej sa môžete vo svojom živote ocitnúť. Je pre mňa veľmi dôležité, aby ste Vy a Váš partner/ka dosiahli svoje ciele a naplnili Vaše predstavy o živote bez zbytočných starostí.
K tomu je však veľmi dôležité disponovať potrebnými finančnými nástrojmi. Vďaka digitálnym aplikáciam, ktorými Fincentrum disponuje a zároveň najširšej škále produktov, ktoré ponúka, Vám viem v akejkoľvek životnej situácii poradiť a poskytnúť Vám odbornú pomoc, ktorá bude zodpovedať Vašim požiadavkám a potrebám. Informácie a odporúčania, ktoré svojim klientom poskytujem sú nezávislé, transparentné a kvalifikované, pričom vychádzajú z prianí a požiadaviek klienta. Rozumiem Vašej životnej situácii a rada pre Vás vypracujem koncept ako ušetriť, resp. alokovať financie tak, aby Vám zarábali.

Čomu sa venujem

Životné a neživotné poistenie (životné, úrazové a rizikové poistenie, poistenie nehnuteľností, motorových vozidiel, podnikateľov, zodpovednosti, ...)
Jednorazové investície a pravidelné sporenia
Stavebné sporenia (sporiaca časť), termínované a iné vklady
Hypotekárne, spotrebné a podnikateľské úvery, stavebné sporenia (úverová časť)


Registračné číslo v NBS: 237885

Kde pôsobím

Moje referencie


Kontaktujte ma

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás