Mgr. Vladimír Poliaček

Mgr. Vladimír Poliaček

Za dlhé roky praxe vo finančnom sprostredkovaní som poradil už desiatkam klientov zaujímajúcim sa o vyriešenie svojho bývania formou hypotéky. Každý úverový prípad je individuálny a preto pristupujem ku každému človeku osobitne, aby zrealizovaná finančná služba zodpovedala jeho predstavám. Spokojnosť je následne na oboch stranách, vizitkou čoho je aj fakt, že spokojní klienti sa na mňa obracajú s požiadavkami o ďalšie poradenstvo. Finančná sféra je dnes natoľko rozmanitá, že je potrebné neustále sledovať nové trendy a klientom prezentovať pre nich najvyhovujúcejšie a najaktuálnejšie riešenia.
Rovnakého hesla sa držím aj pri sprostredkovaní či už životného alebo majetkového poistenia, keď klientom predkladám ponuky "šité na mieru". Následný servis je pre mňa samozrejmosťou.

Zastrešujem tím odborníkov, ktorí sú svojim klientom vždy ochotní kvalitne poradiť. Ako regionálny riaditeľ chcem svoj úspešný tím ďalej dopĺňať o profesionálov v našom biznise a taktiež rozširovať zameranie na komplexnú starostlivosť o klienta.

Čomu sa venujem

Životné a neživotné poistenie (životné, úrazové a rizikové poistenie, poistenie nehnuteľností, motorových vozidiel, podnikateľov, zodpovednosti, ...)
Jednorazové investície a pravidelné sporenia
Stavebné sporenia (sporiaca časť), termínované a iné vklady
Hypotekárne, spotrebné a podnikateľské úvery, stavebné sporenia (úverová časť)


Registračné číslo v NBS: 210721

Kde pôsobím

Moje referencie


Kontaktujte ma

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás