Možnosti spolupráce

Radi začneme spoluprácu s kýmkoľvek, kto spĺňa naše požiadavky profesionality, zdieľa naše hodnoty a bude pre našich klientov alebo spolupracovníkov prínosom. Máte dobrý nápad, zaujímavý projekt alebo návrh spolupráce? Napíšte nám a my sa vám ozveme.

Chcem spolupracovať

Sprostredkovateľ

Sprostredkovateľ

Pracujete vo finančnom sprostredkovaní alebo v inštitúcii na finančnom trhu? Necítite sa dostatočne ohodnotený, máte úzke portfólio alebo nemáte priestor na ďalší rast či vzdelávanie? Zaujalo vás byť súčasťou nášho projektu?

Máme pre vás možnosť spolupráce v stabilnej spoločnosti, s férovým prístupom, širokým portfóliom, profesionálnym vzdelávaním a spravodlivým ohodnotením. Môžete byť súčasťou nášho projektu, využívať jedinečné aplikácie a dostávať odporúčania na klientov. Aj keď nemáte zatiaľ dostatok skúseností a nespĺňate všetky naše požiadavky, vieme vám zabezpečiť profesionálny rast a neskôr účasť v projekte Finanční Experti. Budeme radi, ak rozšírite naše existujúce tímy alebo vybudujete zastúpenia v okresoch, kde zatiaľ nepôsobíme.

Mám záujem

Manažér

Manažér

Vediete tím ľudí v sprostredkovateľskej spoločnosti a cítite, že je čas na zmenu? Neviete sa pohnúť z miesta, nedarí sa vám komunikovať s vedením spoločnosti a stále vám niečo chýba?

Radi vám ukážeme, čo môžeme pre vás a vašich ľudí ponúknuť my, ako vytvoriť rastové prostredie, byť lídrom na trhu v inováciach, zabezpečiť TOP vzdelávanie a vždy mať možnosť oprieť sa o vedenie spoločnosti. Budeme radi, ak rozšírite naše existujúce tímy alebo vybudujete zastúpenia v okresoch, kde zatiaľ nepôsobíme.

Mám záujem

Odborný asistent

Odborný asistent

Máte veľké skúsenosti v produktoch finančného sprostredkovania, ale nedarí sa vám doťahovať obchod do konca? Cítite väčšiu istotu vo fixnom príjme? Viete, že banka nie je to správne miesto pre vás? Máte navyše radi využívanie aplikácií pri starostlivosti o klienta?

Ponúkneme vám spoluprácu s najlepšími obchodníkmi, možnosť spoluvytvárať klientské portfólia a zabezpečovať servis pre klienta. Ponúkame fixný príjem a zároveň príležitosť participovať na úspešných obchodoch. Budeme radi, ak rozšírite naše existujúce tímy.

Mám záujem

Realitná kancelária / maklér

Realitná kancelária / maklér

Ste realitná kancelária alebo realitný maklér, ktorý hľadá partnera pre sprostredkovanie finančných produktov pre svojich klientov? Alebo vaša aktuálna spolupráca nefunguje podľa vašich predstáv? Je pre vás zaujímavé dostávať tipy na realitný obchod od finančných sprostredkovateľov?

Sme tu pre vás, aby sme vám ukázali, aká efektívna vie byť spolupráca s nami. Široké zastúpenie na Slovensku, obsiahle portfólio produktov, dlhoročné skúsenosti a podpora od jednotky v sprostredkovaní úverov.

Mám záujem

Developer

Developer

Hľadáte silného partnera na zabezpečenie hypotekárneho financovania pre klientov vášho projektu?

Široké zastúpenie na Slovensku, obsiahle portfólio produktov, dlhoročné skúsenosti a podpora od jednotky v sprostredkovaní úverov. Spolupráca s realitnými kanceláriami, kontakty na tisíce potenciálnych klientov, možnosť reklamy na našej stránke a podiel zo sprostredkovaných úverov.

Mám záujem

Znalec

Znalec

Je pre vás zaujímavé dostávať tipy na vypracovávanie znaleckých posudkov pre potreby poskytovania úverov bankami? Pýtajú si naopak od vás klienti kontakt na niekoho, kto by im vedel pomôcť s realizáciou úveru na bývanie?

Vyskúšajte obojstranne výhodnú spoluprácu. Budeme radi, ak nás kontaktujete.

Mám záujem

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás