O nás

Prečo vznikol projekt Finanční Experti?

Komunita skúsených finančných sprostredkovateľov okolo projektu Finanční experti vzniká za účelom priblížiť ich prácu verejnosti, ukázať pridanú hodnotu spolupráce klient - finančný sprostredkovateľ a napraviť nie vždy najlepšiu povesť tejto profesie.

Vieme, že mnohí klienti mali pri sprostredkovaní zlé skúsenosti. Myslia si, že sprostredkovateľovi ide vždy len o rýchlu províziu a nie vždy vyberá pre klientov najvýhodnejšie produkty. Ale tiež vieme, že sú mnohí klienti, ktorí na svojho sprostredkovateľa nedajú dopustiť, vďačia mu za dobré rozhodnutia, usporené nemalé sumy a radi ho odporúčajú ďalej. Je to ako v každej jednej oblasti a nakoniec je to celé vždy len o človeku - jeho kvalitách, hodnotách a prístupe. Povedzme si úprimne, keby sme sa rozprávali o poisťovniach, bankách, autách, mobiloch, ... vždy nájdeme ľudí, ktorí mali s nejakou značkou zlú skúsenosť, boli rozčarovaní z prístupu a niekedy to aj dávajú verejne najavo.

A práve preto vznikol tento projekt, aby sme profesii finančného sprostredkovateľa vrátili status, ktorý si zaslúži. Chceme združovať ľudí, ktorí majú skúsenosti z finančného trhu a hodnoty, na základe ktorých konajú v prospech klienta. Kladieme dôraz na kvalitu a na našich spolupracovníkov máme tieto základné požiadavky:

  • minimálne 2 roky pôsobenia na finančnom trhu
  • minimálne 3 aktívne podsektory v NBS
  • čistý register trestov
  • verejná referencia na našej stránke
  • jeho aktívna činnosť ako sprostredkovateľa alebo manažéra

Náš cieľ

Budúcnosť sprostredkovania vidíme v komplexnej starostlivosti o klienta a dlhodobej spolupráci prostredníctvom kvalitného servisu. Tím našich sprostredkovateľov a partnerských firiem chceme rozširovať tak, aby sme mohli tieto služby zabezpečiť minimálne v každom krajskom a okresnom meste na Slovensku.

Formou komunikácie, uverejňovaním noviniek, zaujímavostí a informácií z prostredia financií sa chceme podieľať na zvyšovaní finančnej gramotnosti našich klientov. Toto všetko vieme dosiahnuť len s tímom kvalitných ľudí, so silnými partnermi, s využívaním moderných online riešení a aplikácií a s neustálym dôrazom na naše hodnoty:

  • Dlhodobosť
  • Dobré meno
  • Proaktivita
  • Zmysluplnosť

Náš tím

Partneri

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás