Služby klientom

Finančné plánovanie

Finančné plánovanie

Potrebujete poradiť s financovaním bývania, poistením auta alebo bytu alebo investovaním voľných prostriedkov? Záleží vám na zabezpečení vašej rodiny, slušnom dôchodku a budúcnosti vašich detí? Ako si ale vybrať z desiatok inštitúcií a zo stoviek produktov? Vždy je dobré nechať odbornú prácu na odborníka, v tomto prípade na vášho finančného experta.

/sites/all/themes/finexperti/images

Online poistenie

Ak potrebujete rýchlo uzavrieť jednoduché produkty typu povinné zmluvné poistenie (PZP), alebo cestovné poistenie a mať okamžite pred sebou širokú ponuku z poisťovní, ONLINE POISTENIE je ten pravý nástroj, ktorý hľadáte. Vždy však máte istotu, že v prípade nejasností sa môžete poradiť aj so sprostredkovateľom.

Reality

Reality

Naši klienti nás často oslovujú s otázkou na možnosti kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľností. Preto prinášame výber realitných kancelárií a developerských projektov, ku ktorým vám rovno zabezpečíme financovanie formou hypotekárneho úveru.

Pre firmy a podnikateľov

Pre firmy a podnikateľov

Potrebujete spraviť poriadok v poistení vozového parku vo firme, prehodnotiť výhodnosť flotilového poistenia alebo vás zaujímajú možnosti poistenia majetku firmy? Rozmýšľate nad možnosťou benefitov pre vašich zamestnancov? Potrebujete úver, leasing, alebo naopak zhodnotiť rezervy firmy? Niekedy vieme usporiť financie a niekedy čas, ktorý vám tak chýba.

Ostatné služby

Ostatné služby

Pri riešení niektorých finančných produktov je nevyhnutná spolupráca s ďalšími subjektmi a aby sme vám zabezpečili čo najväčšiu komplexnosť a plynulosť riešenia, ponúkame služby:

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás