Všeobecné informácie

Stavebné sporenie je jedným z najstarších finančných produktov na Slovensku. Svoju pozornosť si u ľudí získalo najmä tým, že štát túto možnosť sporenia dotuje prostredníctvom štátnej prémie. ŠTÁTNA PRÉMIA STAVEBNÉHO SPORENIA KEDYSI A DNES Ešte pred dvadsiatimi rokmi (1993-2000) bola maximálna výška štátnej prémie 6 000 Sk, no príspevky zo strany štátu sa časom znížili až na 2 000 Sk, čo je v prepočte na eurá 66,39€. Rokmi sa tiež sťažovali podmienky pre získanie štátnej prémie.
Prečítať viac
Ak ste sporiteľom v stavebnom sporení, tak pravdepodobne viete, že stavebné sporenie okrem klasických sporiacich produktov, ktoré ponúkajú sporiteľom iba úrok, je niečím výnimočné. Štát naň poskytuje štátnu prémiu.
Prečítať viac
Finančný sprostredkovateľ je v očiach mnohých ľudí neželané povolanie. Ak sa povie finančný sprostredkovateľ, každý si predstaví nagélovaného násťročného fagana v obleku zo stužkovej, ktorého sebavedomie vysoko predčí jeho intelekt. Z počutia alebo z osobnej skúsenosti ste sa s takýmto typom finančného sprostredkovateľa pravdepodobne stretli aj vy.
Prečítať viac

Kategórie

Finanční Experti newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta financií. Nenechajte si ujsť podstatné informácie a tipy.

Pomáhame vám robiť tie správne rozhodnutia ...

Kontaktujte nás